Komentář, který mi vytrhl dech.

11. května 2013 v 22:57 | P3ťuŁk5.K |  Diary
Vůbec nevím, co na tohle říct. Hrozně moc děkuji za takový komentář. Za to, že někdo četl obě části mého života. Vytrhl mi dech a já si ho musím číst znova a znova. DÍKY MOC!

Ahoj Péťo, chtěla bych ti jenom napsat, že jsem přečetla obě části tvého příběhu. Na tvůj blog o Raegovi jsem několikrát už narazila, ale nikdy ho moc nesledovala, až teď mě to nějak zaujalo a já si prostě pročetla tyhle části tvého života.

Jsi ještě hodně mlaďoučká a už máš toho hroznej kopec za sebou, ale věř mi, že i když pláčeš a trápí tě to, i když máš deprese a necítíš se dobře.. tak mi věř, že ... jsi hrozně silná... I když se tak možná necítíš, tak pro lidi, kteří tohle čtou, jsi hodně silný člověk. Nebo alespoň pro mě.
Jelikož jsem dost citlivý člověk a při čtení tohohle všeho mě svíralo o srdce a plnily se mi oči slzami, stejně před Tebou musím smeknout. Prošla sis neuvěřitelnou cestou a já Ti akorát můžu nejvíc držet prsty! Konečně vím, jaká podstata je tohohle blogu a proč vlastně je.. a jak moc je v něm pocitů, zkušeností a jaký je vlastně příbeh ... Raego je úžasnej, já ho sice neposlouchám, ale kamarádka o něm nedávno mluvila a tak jsem si poslechla pár songů a opravdu mám pocit, že ty jeho texty můžou pomoct a jsou k zamyšlení. Člověk se v nich najde a pochopí to hlavně ti, co si něco prožili...

A ještě bych Ti teda na závěr chtěla napsat. Ser na lidi, co se smějou, rýpou a uráží ... protože tenhle svět je tolik zakomplexovanej, že už to snad ani jiné nebude. Všichni si vzájemně ubližují a mají spíš tendenci řešit druhé než sami sebe ... a je to hnus!
Nejlepší je mít každého u prdele a hlavně se netrápit. Protože ty už tak jsi prožila toho hrozně moc a ještě se trápit kecama druhých, je naprosto zbytečné, věř mi... kašli na každého a jeť si svůj elektropop. Buď s lidmi, kteří Tě mají rádi a važ si jich ... protože v nich je taky síla, nejen v Tobě...
Přeju hrozně moc štěstí, jsi silná holčina a posílám sílu! :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama