Navždy neznamená vždy ,,NAVŽDY"

26. května 2013 v 23:04 | P3ťuŁk5.K |  Story of my life
Ano, chci se vyvarovat otázek ,,Vy ste se rozešli ? Proč ?" jednoduše a stručně.
Občas to chodí tak, že z jedné strany láska zmizí. Že už z toho zbyde jen ,,mít rád" A vy toho druhého za nos prostě tahat nechcete. Ale zároveň s ním chcete vycházet jako kamarádka.
Nemůžu být s člověkem, ke kterému ani nevím co cítím, ale vím, že zamilovanost to není. Už to není jako před rokem, kdy jsem z Lukyho byla "hotová" časy se mění a lidi taky. Neříkám, že lituji toho skoro roka a půl, nelituju. Jsem ráda, že jsem ho zažila s ním, i když jsme se neuvěřitelně hádali atd.. Dá se říct, že půl roku jsem se snažila, aby to bylo jako dřív, nešlo to. Jak ze stránky zamilovanosti tak ještě z druhé stránky. Bohužel už mě nepřitahuje, nebo jak to nazvat jinak.

Na druhou stranu mě to mrzí. Protože na něm byla vidět (podle ostatních) vidět zamilovanost. Už jsme se sice rozešli v prosinci, ale to se nedalo říci rozchod, protože jsme se k sobě chovali skoro stejně. Teď už je to 100%. Mrzí mě, že je konec. A také ten pocit, že jsem ho musela udělat já. Jenže opravdu NIKOHO NIKDY vodit za nos NEBUDU. Radši narovinu upřímě.
Nemůžete být ve vztahu, který vás prostě nebaví....
Toho kluka mám ráda, ale nemiluju.. Vím, že jeho to zabolelo .. Ale jestli je to k něčemu dobré a on se bude mít dobře, že hodlá změnit svůj život, kvůli tomu, abych se k němu vrátila. A začne chodit do školy a dodělá ji konečně, tak ten rozchod měl vážně alespoň jedno dobré. . . Já mu mohu už jen držet palce! :)

Nebo tomu dát čas, jak mi jeden určitý člověk psal .. Dám na něho, ale mám pocit, že ta láska už se nevrátí. Že musím jít dál svou cestou a on také.. Pro dnešek toho už bylo dost...
Jo, jinak je to poslední fotka z počítače...
Dobrou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 30. května 2013 v 16:36 | Reagovat

Moc a moc se omlouvám za zpozdění tady výsledky doufám, že jse ti alepson zvýší návštěnost když už jse to tak protahovalo :)

http://renaninan.blog.cz/1305/sonc-vyhodnoceni#pridat-komentar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama