Nejlepší kamarádka !

23. srpna 2013 v 0:31 | P3ťuŁk5.K - 17let |  Story of my life

Nejlepší kamarádka.

Jsou to dvě slova, která pro každého znamenají něco jiného. Pro mě znamenají, že znám tu nejúžasnější slečnu na světě, kterou zbožňuju a je to moje velká srdcovka, kterou nikdo nenahradí. Věřte, že tuhle kamarádku by mi mohl každý, ale doslova každý závidět.
Všechno začalo 14.1.2010, kdy jsi přijala mojí žádost o přátelství na Facebooku. Vím, že nějakou dobu jsme se měly jen v přátelích a nepsaly si, ale už to byl krok. Pak sem napsala status, o tom, jestli mám jet na Pražanku a ty jsi to okomentovala. Pak jsme přešli na tehdy slavné ICQ a Skype. Pamatuji si, že jsem si vymyslela, že mi nejde mikrofon, protože jsem se styděla mluvit. Ale nakonec jsme kecali asi do 2-3h rána. Pamatuji si, jak už mě táta vyháněl od notebooku a já prostě nechtěla jít spát. Sem noční dítě :3 Pak to pokračovalo dál, psali jsme si všude možně. Skype, Icq, Fb, sms. Přišly prázdniny a já jela na tábor. Měla jsem paušál, tohle si živě pamatuju nejen já, ale i ty.
Pořád jsme spolu volaly. Já tím srala všechny okolo, ale mě to nesralo, prostě jsem chtěla mluvit s nejlepší kamarádkou. A prostě už tehdy sem byla šťastná, že tě znám. A Tehdy už se plánovalo, že snad dojedeš, nevyšlo to. Pamatuju si živě, jak sem byla nasraná, ale prostě jsem pochopila důvod a přátelství, ve které nikdo, opakuji NIKDO nevěřil, neskončilo. Přišel druhý rok a s ním taky hádky. Brutální hádky. Ať už tím, že jsem se řezala a ty si mi chtěla pomoct, nebo hádky typu ,,má cenu tohle přátelství?" A nebo i z tvých nálad že? Prostě bylo to hrozné, trhalo mi to srdce, ničilo mě to jako svině a já věděla jediný. Nechtěla jsem tě ZTRATIT. I když sme se třeba pár dnů nebavily, i když sme na sebe párdnů byly fakt zlé, tak já tě nikdy nechtěla ztratit. Protože i kdybych chtěla zapomenout, nemohla bych, nešlo to. Protože ty jsi jako moje sestra, moje polovina a prostě kus mě. A tak nějak proběhl druhý rok, opět s dlouho plánovanými prázdninami, které nevyšli, jenže to už člověka nasere víc. Ale znovu jsem to pochopila a tebe ztratit nechtěla. I když mě to sebevíc sralo, ty jako kamarádka jseš důležitější, než nevyšlé prázdniny. A Pak přišel 3 rok. 3 rok a mě přijde tak nějak všechno jiné, lepší v něčem. Už v druhé polovině r. 2012 jsme se domlouvaly na prázdniny roku 2013. Skoro rok předem. A pak pořádně od zimy. Já řekla, že letos už prostě pojedu a myslím to vážně. I když sme se opět hádaly, tak ale z mé viny převážně. Chtěla si mi pomoct ohledně Šneka. A já prostě se chtěla hrozně uzavřít do sebe a nebýt, jít za ním a všechno okolo… A pak si řekla, musím za tebou prostě jet. Když ne tenhle víkend, tak ten další. Prostě musím. Pohádala ses kvůli tomu i s mámou a vše.. Sama víš. A já se na tebe hrozně těšila. Po 3 letech a pár měsících jsme se měly vidět. Prostě konečně, hurá. Až mi slza ukápla, jak mě to dostalo.

Začala jsem teda plánovat, jak pro tebe dojedu, protože já do té doby sama metrem neuměla. Ale jela se mnou Týnka, takže jme to na hlavák zvládly. Vím, jak sem ti psala smsku, ať si užiješ cestu a ty si mi pak řekla, že si mi v tu dobu chtěla psát, že nejedeš? Jo, nasralo by mě to, protože už sem seděla v autobuse směrem Praha. Tohle si budu pamatovat do smrti. Přijela si, bylo 19.4.2013. Protože jsem neměla kredit, volala jsem ti z telefonní budky, která mi sežrala 50, než aby vrátila zbytek. No respektive Týnce. Stála si tam a já věděla, že si to ty. Prostě jsem šla úplně šťastně a ty jak jen zasekaná se rozkoukávala. Ale prostě já byla hrozně šťastná. Ale sotva si přijela, tak si mě nasrala. Sedíme na Zličíně a čekáme na autobus a ty mi jako zlomíš cigaretu? Tohle si nikdo nikdy nedovolil a ty seš tu hodinu a už mi lámeš cígo? Prostě děláš si prdel? No a pak v buse jak si mi dala ty úžasné náramky. Další den koncert Raye, pak den zevlu a pak si musela jet domu. Bylo pondělí. Obě zatáhly pondělek. Prostě nejlepší. Ale mě bylo přeci blbě. A jak sem tě pořád nutila chlastat. A zůstalo to samozřejmě na mě. Jo, odjela si a mě se sakra stejskalo po nejlepší kamarádce. Jak sme dokázali mluvit hodiny v kuse. To objetí od nejlepší kamarádky. Hodně si mi v tu neděli pomohla. Hodně.


Pak zbývaly ještě 2 měsíce školy a já už hrozně moc chtěla prázdniny. Já věděla, že prostě pojedu. Že do Opavy za tebou prostě pojedu. Denně jsem to s tebou hrotila. Jak už sem předčasně koukala na vlaky a všechno. Bylo to úžasný. Těšila jsem se. Pak konečně přišli ty úžasné prázdniny 2013. Nejlepší prázdniny v mém životě. Už od 25.6.13 jsem měla jízdenku. To byl už absolutně nejlepší pocit, že opravdu jedu. Už den před tím sem dostala doslova trauma z té cesty. Předposlední den v Krupé a já neměla sbaleno? Měla jsem trauma i z autobusů. Vím, jak sem přijela do Prahy na Zličín, byla jsem vyklepaná jak něco. Přesunula jsem se na hlavní nádraží a tam? Jo, šla sem ven s Petrem, ale nemluvila jsem o ničem jiném, než o tom, jak je mi zle, jak mám cestovní horečku, trauma. Cigáro za cigárem. Ale byla jsem šťastná a chtěla, aby ty 3 a půl hodiny uběhly jako voda. Nastoupila jsem do vlaku a jela, trauma přešlo a já jen počítala hodiny, minuty, za jak dlouho budu vystupovat. Když sem konečně vystoupila v Ově, neviděla jsem tě hned. Vím, jsem slepá :D A pak tě viděla a kdybych neměla tu těžkou tašku tak se i rozběhnu tě obejmout. A nejlepší bylo? Praze se po mě stýskalo a tak muselo začít pršet v Ostravě. Prožila jsem těch nejúžasnějších 10dní s nejlepší kamarádkou. 9 dní v Lihu. Jo, na Skrochovice prostě nezapomenu a nebo na větu ,,ona není návštěva, je to rodina" nebo na snahu chlastat na komendě, ale nešlo to, bo mi bylo blbě z předešlého dne. Nebo ta středa 17.cteho. DĚKUJU. Nebýt tebe a kdybych nebyla tam, nevím jak bych dopadla, ale typuji že špatně. Bylo to fajn být s "rodinou" Jak ste mě všichni drželi. A nebo hotový Mates. Opravdu sem si ani nevšimla, že si vzal cigáro :DD Nebo jak sem si furt chodila pro víno na uklidnění a telefonovala pořád v opilém stavu?

OPRAVDU NEJLEPŠÍ 10 DNÍV ŽIVOTĚ. A když přišel ten poslední den, nečekala jsem,že mě to sejme tolik, jako mě to sejmulo. Pivo před odjezdem bylo fájn, ale potom, když už přijel tvůj vlak a můj, já nemohla slzy zastavit. Věř mi, že mi i teď kape slza, jak mi to všechno chybí. Jak moc to chci zpátky. Já brečela a nemohla přestat. A ještě v tom tvém objetí. Prostě jsem nechtěla jet. Kdybych neměla už jízdenku od prvního dne, byla bych dýl a ty to víš. Jen nikdo neplánoval, že táta se nevrátí. Já prostě nechtěla jet, nechtěla se tě pustit. A být zase přes 400 km od nejlepší kamarádky na světě. Od nejlepší kamarádky, kterou tak miluju. Vždycky tu pro byla, je a BUDE. Tomuhle se říká BEST FRIENDS. A tím fucking všem, co nevěřili v naše přátelství. Věř mi, že OPAVA mi sakra chybí. Hlavně ty Kláry… Hlavně ty… :3 Opravdu lepší kamarádku bych v životě nenašla, jen proč je to naschvál tak daleko? Tebe by mimohl KAŽDEJ závidět. Jsme Elita kámo. Elita národa, která změní svět. Že přátelství má cenu, i když je na dálku. Že pokud člověk chce, zvládne to nějak. Že dálka je jen číslo. Ale vím, že se něco změnilo. To, že přátelství je silnější, než kdy předtím. Protože jsem nebyla jediná, kdo upustil slzy při odjezdu z Ostravy.. Si ta NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA A JÁ TI DĚKUJU ZA TEBE A ZA TĚCH 3 a půl roku ! Ať se stalo cokoli, ať se stane cokoli, vždycky budeš pro mě ta nejlepší a na prvním místě. Nikdo nemůže být před tebou a už vůbec ne kluk. Protože Ty seš TY !! Člověk, který mě nepodrazí a nikdy nepodrazil a prostě v dobrém i ve zlém Ženo/sestro/moje polovičko :33 A je mi úplně jedno, kdo si co říká. Já tu holku MILUJU a nikdo mi jí nevezme. Ani smrt ! J To si vážně troufám říct. Ona je nejlepší ! Byla, je a BUDE !! :3 Rodina NAVŽDY !

Četl/a si to ? Tak dej vědět, jestli i ty máš opravdu pravou nejlepší kamarádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terezka Terezka | 20. června 2014 v 22:52 | Reagovat

je to mega<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama