4# Téma týdne "Potrat"

5. září 2013 v 16:15 | P3ťuŁk5.K - 17let |  Articles on the topic
Asi každý ví, co potrat je. Nebudu vysvětlovat, co znamená tento název.
Spíše vám povím, jaký mám názor na Potrat. . .

- Je dobře, že je povolený, protože by sme mezi námi měli již 15ti leté těhotné slečny, jak sleduji tuhle dobu. Jdeš na párty, je ti teprve 13-15 tudíž kašleš na ochranu. Nikdo by před 15ckou nešel na gynekologii si říci o prášky. Všichni víme, jak by to dopadlo. Průser jako svině.

Když to není párty, je to frajeřina, že nechceš být ta poslední, která ještě s nikým nespala.
Tahle doba je zkažená. Moc lidí spí s tím druhým, aniž by ho milovali.. Přijde mi to nechutné.
A pak když ti není ještě 18 a jsi v tom? Nevíš co máš dělat, doma to říct nemůžeš a máš strach, co by řekli ostatní? Co to vyřeší? Potrat. Ale zase je pravda, že kdyby byl zakazán, hned by bylo více opatrnosti, protože takhle si může každý říct. Jo, dyštak to vyřeší potrat. Ale je pravda, že se může stát, že už se ti nepovede znovu otěhotnět..

- V mém případě, kdyby se tohle stalo v blízké době, asi bych omdlela, protože se to prostě stát nesmí. Je mi 17 a já si chci mládí ještě užít, mám školu a do další se ještě chystám.
Střední, vysoká, praxe, kariéra.. Tohle a pak teprve něco. Asi bych to jím taky řešila, ale než, aby se toto stalo, bez ochrany ani náhodou. i když, přiznám se, jednou se mi to stalo a věřte mi, trauma jsem měla velké, aby se to nestalo. Ale jsem Ok. Prostě mám svoje sny, cíle a potom může přijít rodina. Já bych jen slečnám chtěla říci, vždy je lepší si počkat na toho pravého, toho koho budete opravdu milovat. Možná jsem staromódní, ale k čemu sex bez lásky? Je to jako kniha beze slov. Prázdné a o ničem.

- Ale je fakt, že to nenarozené dítě za to ani nemůže. Nemůže za to, že vy ste si nedávali pozor.
Nemůže za naší neopatrnost a dáse říct, že je to vražda. Proto opravdu opatrnosti není nikdo dost. Já bych asi podstoupila potrat, ne že bych si tím ničila život, ale chci mít nejdřív své sny a bez problému a co nejrychleji, než to posunovat zas o roky později. A jak se znám, vykašlala bych se na to. Opravdu je lepší dávat si pozor než potom brát život bezbranému človíčkovi.

- Ale jsou slečny, které nejdříve dítě a pak to ostatní. Ano, je to váš život, nebudu vám říkat návod a jeďte podle něho. Je to váš život a každý je strůjcem svého štěstí. :33

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama