,,Holka, ty mezi nás nezapadáš"

19. září 2013 v 17:19 | ღ PeťuŁA - 17let |  Story of my life
Tak přesně tahle věta mě napadla, když vídím, co si pár lidí o mě myslí.
Nejsou to jen lidé ze třídy. Ale asi tak polovina města, u kterého bydlím.

Vždycky mi dávali najevo, že nezapadám mezi ně, protože nejsem "krásná" Protože tu neřeší nic jiného než vzhledy a cizí životy. A já nikdy mezi takový lidi ani patřit nechtěla.
Nikdy bych nechtěla patřit mezi lidi, který odsuzují, aniž by ty ostatní znali. Alespoň to jejich chování a víc informací, než z prvního dojmu. Já pořádně ani zapadnout nechci, líbí se mi taková ta neviditelnost ve třídě. Jsem člověk, co si hledá přátele spíše mimo školu, než-li ve škole.

Nerozumím si s mladšíma. Teda jen s dvěma spolužačkama a jednou kamarádkou, ale to je asi vše. Všichni se baví o škole, o módě, o klucích a cizích životech, kdo s kým chodí, spí, baví se, jak kdo vypadá, co má na sobě a mě tohle nikdy nebavilo. Mě vlastně nikdy nebavili věci úplně holčičí. Jako jsou třeba šatičky, sukničky a podobně. Jediné co opravdu ráda nenosím jsou šaty.

Mě vždycky spíše zajímají lidi s láskou k hudbě, tanci a společný témata. A proto mám přátele tak daleko od sebe? Nejlepší kamarádku 400km, přítele 60km a podobně..
Neumím se svěřit leda komu. Komunikovat ano, ale to je vše. Baví mě rádio, baví mě blogy a takovéhle věci a když si to tak vezmu, přece jenom nejsem sama, kdo to poslouchá/čte, ale pořád to není velká skupinka okolo mě. Nejsem člověk, co kolem sebe dokáže mít 20 lidí. Stačí mi tři , čtyři a vím, že se bavíme všichni ze všema a tak...

A proto asi nezapadám mezi vás. Já prostě nechci. Co mám, mi prostě stačí. Jsem takhle šťastná a, že si mě lidi okolo mě nevšímají? lidi, se kterýma si řeknem maximálně ahoj? mě to vlastně ani nevadí. Fakt ne. Vzpomněla jsem si na jednu událost. Moje prázdniny v Opavě (u nejlepší kamarádky). Tam jsem zapadla bez problému, tak proč tady jsou lidi, se kterýma já prostě nikdy kamarádka nebudu ? Že by tím, že jsem byla nejmladší ? Nikdy se snažit zapadnout nebudu. Protože nebudu dělat určité věci jen proto, abych zapadla. Já chci prostě zůstat sama sebou a zůstane to tak. Takže, když zapadnu, tak zapadnu. Když ne, tak ne - svět se mi nezhroutí !


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama