Přátelství mezi mužem a ženou

25. září 2013 v 18:25 | ღ PeťuŁA - 17let |  Articles on the topic

Mám nejlepšího kamaráda a díky tomu věřím, že takové přátelství opravdu existuje.


Mnoho lidí si myslí, že to nejde, protože jeden z té dvojice začne cítit víc než přátelství. Nebo ten druhý musí být jinak sexuálně orientován. A ne, opravdu nemusí. Vážně existuje přátelství mezi holkou a klukem a já takové prožívám právě teď. Můj nejlepší kamarád není jediný, s kým se bavím, aniž bych cítila víc než přátelství. Takhle to mám i s ex přítelem. Víc než přátelství to nikdy nebude a já to vím. Protože z přátelství vznikla láska a z lásky přátelství. Alespoň u mě. Mám přítele, kterého nejvíc miluji a neměnila bych.

Asi každý potřebuje nějakého toho nejlepšího kamaráda, se kterým se můžete bavit o všem. Občas si každý potřebuje promluvit spíše s kamarádem než kamarádkou. Mám nejlepší kamarádku, kterou fakt zbožňuji, kterou bych nevyměnila za nic. Které věřím nejvíce a znám nejdéle. Ale i já potřebuji toho nejlepšího kamaráda. Za kterým můžu "jít" a vyzpovídat se, je to totiž z jiného pohledu než z holčičího. Ještě když narazíte na neuvěřitelně hodného kamaráda, který vás chápe, je při vás pořád a nikdy vás nepošle do zadní části vašeho těla. Někdy se opravdu hodí nejlepší kamarádka a někdy kamarád. Každý k tomu řekne své a je to z obou pohledů. A já věřím, že může existovat přátelství mezi holkou a klukem. U mě to tak být může a je.

Je fakt, že s mou první velkou láskou, jsem byla nejdřív velká kamarádka a pak přišel vztah, a když to podělal, tak jsme se nemohli vystát. Teď se bavíme. Pak přišel kamarád, fakt nejlepší kamarád, který tu pro mě byl nonstop, ale já se zamilovala. Byl totiž jediný kamarád a vytáhnul mě z nejhoršího. Na moje 15cté narozeniny přijel a vše bylo v pohodě až do listopadu. Našel si slečnu a vykašlal se na mě, protože slečna žárlila na každou kamarádku. Pak přišel dnes už ex přítel, také jsme byli kamarádi asi 3 měsíce. Tudíž z toho bylo přátelství na 3 měsíce, vztah na rok a půl a teď? Znovu přátelství. No a pár měsíců zpět přišel můj teď nejlepší kamarád a opravdu je jen nejlepší kamarád, protože jsem se zamilovala do přítomného přítele. Je to zamotané že? Zní to, jako bych nedokázala mít kamarády, bez toho, aniž bych se zamilovala. Ale věřte mi, že to jde. Já si nesmírně vážím, že mám nejlepšího kamaráda. A nechtěla bych to kazit. Vždycky pro mě bude nejdůležitější přátelství a jedna osoba. Nejlepší kamarádka. Jsme elita a mezi nás dvě se nikdo nevejde!

A pak mi říkejte, že přátelství mezi holkou a klukem nejde. Jde to a lehce. Stačí jen mít např. silnou vůli. Je to jen na tom, jaký ten člověk opravdu je. A co je pro vás důležitější a podobně. Jde to i přes to, že srdce si nevybírá podle rozumu. Někdo je souzen zůstat přáteli a někdo souzen k tomu, aby byli víc než přátelé.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama