Sex bez lásky ? Ani náhodou!

6. září 2013 v 9:27 | P3ťuŁk5.K - 17let |  Articles on the topic
Včera se u jedné mé kamarádky na facebookovém profilu rozjela diskuze, že sex bez lásky ani náhodou a nebo naopak. A teď vám chci přiblížit, co si o tom myslím já.

Sex bez lásky je jako kniha beze slov - prázdné a o ničem.
To je jako mít obal knihy, ale bez písmen. K čemu takovou knihu, bez obsahu ?

Z vlastní zkušenosti říkám, že já bych nikdy nemohla spát s klukem, ke kterému bych necítila víc než kamarádství, co potom na nějaké té diskotéce, kde je to IN ? V žádném případě.
Vždycky když máte sexuální život, tak ho musí naplňovat i nějaké city. Třeba ne za zečátku, ale později se jeden z nich prostě zamiluje. Nejde to, aby ste spolu spali a nic necítili. Jeden dřív či později do toho city tahat bude jak se říká. Sex bez lásky? Dobře, přikejvněme, ale pořád je to jen pro něčí uspokojení, které není 100%, když v něm není láska, ta spojitost lásky mezi dvěma lidmi.

Já si prostě myslím, že sex s láskou, je takový procítěný, živější, krásnější. A věřte mi, nikdo mi tenhle názor nevyvrátí. I kdybych měla být sebevíc opilá (víme, co dělá alkohol s dívkami), tak se s klukem, kterého neznám, nemiluji ho, nevyspím! Tohle já prostě neumím a ani nechci. Nebudu se snažit to změnit. Ono sie po alkoholu jsou chutě a větší potřebnost, ale i kdybych byla sebevíc opilá, tak v tomhle se pohlídám. Je to přece jen mé tělo, které si zkazit nehodlám. (To neznamená, že je perfektní :D) Nechápu, jak někdo se může opít a jen tak jít a vyspat se s prvním, kterého uvidí. Snad má každý nějakou sebeúctu a nějaký ten dobrý charakter či vůli.

Teď si někdo říká, jak o tom může psát 17ti letá dívka? Věřte mi, že snadno a že se pod tento názor VŽDYCKY podepíšu a je jedno kolik mi bude. Jde o to, že tohle je ze zkušenosti a z pohledu, co dělá okolí. Někdo si říkáte, tohle dokáží jen vyjímeční lidé a ,,zrovna ty nejsi" ale jak to můžete vědět? Neříkám, že jsem, ale nemůžete vědět, že nejsem. Protože neznáte mě, můj charakter a mojí osobu, kterou znám sama nejlíp. :) Třeba jsem, třeba ne. Já se tak necítím, ale podle pár osob jsem. Třeba něco na tom bude. (Nechci, aby to znělo nějak namyšleně) . . .


Krásný zbytek pátka ! :33
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl si tu?

/Klik/ 100% (55)

Komentáře

1 Anča dlaňovka :D Anča dlaňovka :D | 6. září 2013 v 14:05 | Reagovat

A ty jsi spala s někym bez lásky?
Podletoho co píšeš,očividně ne...ale jak můžeš věfět že to je jako kniha bez písmen??

2 P3ťuŁk5.K - 17let P3ťuŁk5.K - 17let | 6. září 2013 v 16:41 | Reagovat

[1]: Je to napsané v článku, že s klukem, kterého bych nemilovala, že bych s ním nespala. :))
Jak? protože když v tom nejsou city, není to,to pravé ořechové. Znám lidi, co si to vyzkoušeli atd. Když k tomu máš lásku, city a všechno takového, je to mnohem romantičnější, procítěnější a hlavně hezčí :))

3 hogreta hogreta | E-mail | Web | 9. září 2013 v 22:25 | Reagovat

Netuším, jaký je sex bez lásky, protože jsem ho nikdy neměla. Od svých čerstvých šestnácti mám pořád toho stejného partnera. Ale myslím si, že výhoda stálého partnera je v tom, že se člověk nemusí stydět - a ani se nemusí stydět mluvit o tom, co by si přál a co bych chtěl zkusit. Na takové věci podle mě při "vztahu na jednu noc" není moc čas a ti lidé se prostě nemůžou dokonale "sladit". Ale tak je mi to jedno, ať si každý dělá co chce, co je mi po tom. Za sebe říkám, že takhle jsem spokojená a neměnila bych:).

4 Anonym :) Anonym :) | 7. února 2014 v 6:32 | Reagovat

Sex bez lásky je k ničemu..vlastní zkušenost..Sex s partnerem kterého opravdu miluješ, to je něco uřasného :)
jinak, krásně napsaný..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama