Vztah na dálku. Ano / Ne ?

9. září 2013 v 17:53 | P3ťuŁk5.K |  Articles on the topic
Vztah na dálku? Myslíte si, že je dobrý nebo naopak hrozný ? Jaký mají názor na toto ženy a muži ?
Tak čti dál a dozvíš se . . .

,,Vztah na dálku?" Pod tímhle si představuji vzdálenost minimálně 40km a víc . . .
To, že se se svou drahou polovičkou nevídáš, zrovna kdy potřebuješ, nemůžete být stále či často spolu.
V tomhle vztahu jde hlavně o důvěru a charakter toho druhého. Protože toho druhého nevidíte každý den, neznáte všechny jeho kámoše a podobně. A i kdyby, měli by ste obavu, kdyby v noci nebyl na telefonu,internetu...
Otázky typu ,,kde je?" ,,s kým je?" plné strachu o to, že o druhého přijdete.

V mé přítomné době takový vztah mám. Moje drahá polovička bydlí cca 70km ode mě. Když samozřejmě počítám kilometry na ten konec města až k němu domů. Jinak Prahu mám 55km přibližně. Autem je to půl hodiny, ale není kdo by řekl, hele budu tě každou chvíli vozit do Prahy nebo jezdit autobusem. Opravdu hodina v autobuse? Každou chvíli? Ne, díky...
Tenhle vztah má, ale i světlé stránky, jako např. Nevidíte se denně, máte svou volnost, kamarádky/kámoše, nelezete si na nervy, máte si o čem povídat, o celém tom týdnu, kdy nejste spolu. Můžete mezitím vymyslet dokonalý a dokonalejší víkend, kdy budete spolu.
Nejlepší na tom je, že já jsem člověk, co toho člověka chce mít co neblíže, že se můžu kdykoli sebrat a JÍT za tím člověkem, ani nejde o to vidět se denně, ale o to, že když se něco děje okolo vás a podobně, že s tím druhým nemůžete prostě být v momentě. Věřte mi, že jestli budu s Petrem ještě za tři roky, tak půjdu sakra zapít to, že tohle jsme zvládli a když zvládneme toto, zvládneme všechno.

- Ještěže existují sociální sítě, telefony, skype a všechno....

Odpověď jednoho moderátora ,,Mě to spíše vyhovuje, nelezeme si na nervy, stejně ty jsi ve škole, já v práci, o to víkendy jsou hezčí a já mám rád takovou tu svou volnost"

Přece jen - věk a dálka jsou jen čísla, která pravou a velkou lásku nevezmou.

Jaký máš názor ty ? Každopádně, povšimněte si, mužům to spíše vyhovuje, než ženám, nebo se pletu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 9. září 2013 v 22:20 | Reagovat

Já si myslím, že vzdálenost je dost relativní pojem. Někdo může bydlet deset kilometrů daleko a mít tak pitomé spoje, že za svou druhou polovičkou cestuje hodinu a někdo může mít partnera daleko třicet kilometrů, ale mít k dispozici auto a řidičák - a tak cestu zvládnout v pohodě za dvacet minut.

Myslím, že vztah na dálku není jednoduchý. I když je pravda, že někdy jsou si lidé dál, i když bydlí ve stejném domě, než ti, kteří jsou od sebe třeba přes celou republiku.

Ale řekla bych, že jak věk, tak vzdálenost jsou věci, které s některými vztahy umí pěkně zamávat.

Budu držet palce, aby vám to vydrželo :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama