Závislosti a jiné srdcové záležitosti.

22. září 2013 v 18:56 | ღ PeťuŁA - 17let |  Articles on the topic
přemýšlím o tom že ....

Každý musí mít nějakou tu svojí závislost nebo srdeční záležitost, která těší či naopak bolí…
Mám vše v jednom či najednou? Bolí mě srdce, ale na druhou stranu, neuvěřitelně hřeje?
Že čas všechno zahojí i každou ránu, bolest, ale pomalu zapomene na to nejkrásnější?
Jak čas rychle letí a vy se s tou úžasnou událostí musíte rozloučit? Nastává další stádium.
Stádium stýskání. Kdo ho nezažil, tak stoprocentně lže. Aspoň jednou za život ti něco natolik chybí, že slza štěstí a bolesti z oka ukápne.

Mám závislosti a těmi jsou samozřejmě láska, přátelství, táta, hudba a takové ty jako je ,,facebook" atd… Ale nedá se to srovnávat. Přece jenom životní závislosti, bez kterých se neobejde ani jeden z nás, nemůže být internet. Internet je pouze na únik z reality. No, alespoň pro mě. Netuším, jak pro vás. Protože znám hlavně sama sebe a každý je úplně jiný. No, začnu s těmi závislostmi.

Láska - Může být všelijaká, přátelská, milostná či ke zvířatům a rodině nebo hudbě. Každý zná dobře tu svou. V přítomném čase mám největší závislost na hudbě, kamarádce a přítelovi. Víte, když milujete, tak pořádně. Říkám si, že alespoň něco umím bez chyby, ale chybami se člověk přeci učí. Hodně jsem se ze svých chyb poučila. Hlavně to, že už nebudu dělat první poslední pro kluka. Protože vás může kdykoli odkopnout a vás to pak bude neuvěřitelně mrzet. Proto nechávám všemu volný průběh. Co bude, bude. Miluji ho a moc. Nechci o něho přijít atd. Každý tenhle pocit zná. Kamarádku, ano mám opravdu nejlepší kamarádku, ale bohužel ode mě bydlí přes 400km. Známe se přes 3,5 roku a letos jsme se viděly poprvé a bylo to suprové. Neměnila bych. NEVER! Následuje hudba. Hudba, sluchátka v uších při cestě do školy, ze školy, doma v reprácích. No, music, no life. Pamatuji si mnoho textů, víc jak slovíčka angličtiny nebo teorii matematiky. Je to něco, bez čeho se nedá žít. Napsala jsem text, ale zůstal jen na papíře. Baví mě zpívat. Několik lidí řeklo, že na to mám a to jsem jim i řekla, ať neberou ohledy na to, co pro ně znamenám. Věřte, oni by mi nelhali. (Na to je mám zpracované) Dřív jsem i tančila, ale teď nějak došel čas, nebo se mi nechce. Miluji tanec, ale není to můj celoživotní cíl. Momentálně, jsem jako moderátorka v internetovém rádiu, vedu tenhle blog a blog o Raegovi, protože on je pro mě ze všech nejlepší. Dokázala bych o něm mluvit/psát hodiny. Jeho obdivuji, jeho mám neuvěřitelně ráda. Znám mnoho skvělých lidí, ale vím, že jemu se nikdo, nikdy nevyrovná. Tohle vím. On pro mě bude vždy ta největší srdcovka. A právě v tomto mě mnoho lidí nepochopí. Ale zkuste navštívit 9 koncertů, mluvit s ním anebo stačí jen poslouchat a vnímat to, jako nikdy nic jiného. Přesně, moje největší závislost.

A jiné závislosti? Přiznám se, že patřím mezi kuřačky již cca 3 rokem. Nechci se vymlouvat na to, že ona, on mě zkazil/a. Tohle vše závisí na vůli člověka. Kdybych nechtěla, řekla bych NE! Ale já cigaretu zkusila a začala. Teď je využívám na nervy či chuť. Na obojí. Co mi na nich vlastně chutná? Víte, že ani nevím? Možná ten pocit kouře, možná pocit uklidnění? Zahnání nudy? Může to být cokoli. Snažila jsem se přestat, a jak dlouho jsem to vydržela? Týden. "Dlouho" Pak ne, že by přišla tak velká chuť, ale moje nálada se zhoršovala, přibírala jsem a nakonec jsem zlomila vůli a konec s přestáváním. S alkoholem problém nemám, to opravdu ne. Občas se napiji, například s přítelem, přáteli v Opavě či na oslavách atd. Kdo v pubertě alkohol nezkusil, že? A Fet? Ani to slovo vystát nemůžu. Moje osoba je jako alergická na toto. Smazat to a navždy! Je to hnusné a nechutné. Už jen když vidím, jak ti lidé dopadají. Já se od těchto lidí držela vždy dál a dál.


Jaké jsou tvé závislosti? Napiš mi je. Nebo napiš příběh do poradny. Poradna je tu jen pro vás a já jsem člověk, co chce pomáhat nebo alespoň vyslechnout vaše příběhy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl si tu?

/Klik/ 100% (55)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama