PeťuŁA: Bruno Mars in Prague 6.11.2013

7. listopadu 2013 v 22:43 | PeťuŁA - 17let |  Story of my life

Ano, dostala jsem tu možnost, zúčastnit se koncertu Bruna Marse v O2 Aréně. Já a další dvě slečny jsme vyhráli lístky u RAEGA. No, já ho dostala za enormní návštěvu koncertů a velkou práci ve fanklubu. Ano, za jeden rok od 28.9.2012 do 28.9.2013 jsem navštívila 9 koncertů. Pro mě je to ještě málo, ale co už. Já jeho koncerty a jako člověka mám hodně ráda.

Koncert Bruna Marse byl dokonalý, originální a opravdová show s mnoha efekty. Takovou show Česko ještě nevidělo. Odhaduju, že všechny ty efekty atd. vyšlo tak na půl milionu. Zazněli defakto všechny písničky, měl originální loučení a vtipné scénky či tanečky. A nejlepší? ,,Marry me Prague?" ,,Do you love me?"
O2 Arena byla vyprodaná až málem praskla. Hudba byla slyšet všude, i když ste byli na úplném konci. Já s Rayem a holkama stála někde uprostřed nalevo :) Na Youtube je nespočet videíí a na fb mnoho fotek. Na Brunovi byli třeba Pavel Callta nebo Ewa Farna a samozřejmě RAEGO.


Opravdu na tohle nezapomenu ani kdybych chtěla, byl to opravdu úžasný zážitek mého života. Určitě je to v úrovni mých 17ctých narozenin, které byli nejlepší a nejkrásnější v životě.

(Na youtube je mnoho dalších videíí)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama