PeťuŁA: ,,Můj vzor" RAEGO

19. listopadu 2013 v 21:42 | PeťuŁA - 17 let
V Českém jazyce jsem dostala za úkol napsat článek na téma ,Můj vzor" a je samozřejmé, že bych nepsala o někom jiném. Mě se tohle vážně píše samo. A hlavně od srdce! :)
Raego je kluk z Kladna, který v 15 letech vážil 115 kg. Rozhodl se se sebou něco udělat, aby tak nevypadal a za 5 let to dokázal, teď určitě nemá více jak 80kg. V 16 letech vyhrál soutěž o návštěvu Ameriky. V Americe si uvědomil, jak moc ho baví hudba a rozhodl se pokračovat ve tvorbě hudby. Texty psal pro sebe a v roce 2011 vydal svůj největší hit ,,Ty a Já" který nazpíval se svou nejlepší kamarádkou Christinou Delaney. Videoklip má více než 7 milionů shlédnutí na YouTube.
Raega jsem si vybrala, protože je pro mě vzorem. Šel si vždy za svým snem a stále jde. Nepřestává věřit v lepší zítřky. Chtěl být tam, kde je a stále míří výš. Má fanoušky, kteří ho nenechají v problému a stojí při něm. Raega mohu zařadit do kategorie hodných a nikdy negativních lidí.
Narodil se 14. 1. 1988 v Kladně. Nyní žije v Praze. Je to zpěvák, herec, moderátor. Když začínal, tak moderoval v Evropě 2 nebo na Óčku. Zahrál si ve filmu ,,Definice lásky", který měl premiéru 6. Ledna v r. 2013. Momentálně je moderátorem ve Fajn rádiu a o víkendu jezdí na koncerty, které má po celé České republice. Jeho webové stránky jsou www.raego.cz a má další 3 blogerky, které píší jen o něm.
Raego se projevuje tím, že má velmi rád všechny fanoušky, protože ví, že stojí při něm. Má velmi kladný vztah k lidem a k okolí. Je vtipný, i když občas k nepochopení. Je to jediný člověk, ve kterém je těžké se vyznat. Lidí si váží a bere ja takový jací jsou. Buď si s nimi padne, nebo si nemají co říct. Nejraději má lidi na Moravě, říká, že tam jsou lidé více zábavný, nepředpojatí a více v "pohodě"
Raego svou práci velmi miluje. Dělat moderátora v rádiu ho bavilo již od začátku.Na Evropě 2 měl největší počet posluchačů. Poté se věnoval čistě hudbě a fanouškům a od 2. 9. 2013 začal moderovat na Fajn rádiu od 15 do 18hodin.
Můj vztah k Raegovi je, že pro mě je velkým vzorem, skvělým moderátorem, zpěvákem a hlavně fantastickým člověkem. Pro mě je to člověk, kterého budu mít vždy ráda. Hlavně za to, jaký je uvnitř sebe. Je to zvláštní člověk, kterého potkáte jen zhruba. Já znám jen jediného a tím je právě Raego. Musím říct, že má opravdu velké srdce ve svých 171 cm.
Rozhodně bych ho doporučovala všem poznat ho, přečíst si o něm něco, protože pro mě opravdu hrdina, který toho hodně dokázal a ještě dokáže. Na střední škole zažil šikanu, kvůli své váze a jizvám na obličeji. Vyrovnal se s tím a začal se sebou něco dělat, jak sem psala výše. Když to nebyla šikana, tak to bylo, že přišel domů a před dveřmi jeho pokoje měl sbalené tašky s věcmi a zamnuté dveře do pokoje. V kapse měl 500 korun a s tím se tedy sebral a odešel z domova. Přespával na matraci u starého pána, musel si najít práci a začít se starat sám o sebe. A tak se stal učitelem angličtiny. Tenhle příběh je ještě delší, ale já ho pod tímhle obdivuji. Nevzdal nic a šel si stále za svým. Jeho mottem je ,, věř, běž a dokážeš" a že i když může být nejhůř, má cenu jít stále za svým snem.
V něho věřím a vždycky ho budu podporovat a mít ráda. Ať to stojí co, to stojí. Protože díky němu, jsem se dostala z věčných depresí do dobrých nálad. Díky jeho písničkám, díky jeho koncertům a nejvíce díky jeho přítomnosti. Jednou mu za tohle hodně poděkuji. Třeba to bude již brzy a ještě se bude divit.

Za celou třídu bych vás všechny chtěla poprosit, jestli nám pomůžete splnit si sen o úžasném lyžáku. Stačí, když nám dáte svůj *LIKE* na naší stránku

/ZDE/

DĚKUJEME!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 27. ledna 2014 v 19:03 | Reagovat

Raego je úžasnej. ♥ Taky můj vzor. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama