Fuck X-maSs

16. prosince 2013 v 1:59 | PeťuŁA - 17 let |  Diary
Proč? Vždyť vánoce jsou nejlepší v roce, jsou tak krásné, bílé, rodina po hromadě. Pohádky, koledy, stromeček, cukroví, ta atmosféra plná lásky a plno kil na víc.

A když se podíváte pořádně, uvidíte faleš. Jak se snaží být šťastná rodinka, bez hádek a starostí. Přitom jsou celoročně v depresích, hádkách a občasného štěstí. Kdy jsou rádi, že vydrželi v jedné místnosti aspoň tu večeři. Lidi se předhánějí v dárkách. Kdo dostal co lepšího, hezčího. Ne, na tohle opravdu nejsem stavěná. Né, že bych neměla ráda vánoce, ale kašlu na ně. Na pohádky se mohu juknout celoročně, salát s kuřecím řízkem si dát také můžu víckrát v roce a stromeček? Venku je mnoho stromečků a nepotřebuji ozdoby.

Dárky mají být o tom, že jsou od srdce a né, že jsou za velké peníze. Vždycky mi říkali, abych dárky radši vyrobila, protože budou od rdce. Né, že bych to dělala do teď, ale jako malá jsem to dělávala a opravdu to potěšilo víc, než nějaké ponožky zabalené ve vánočním papíře. Teď vánoce v mé mysli znamenají - 0 dárků, přežít večeři, zahrát si na ježíška, dostat pod stromek pár věcí (užitečných) a tím to končí. Den skončil a mě čeká spánek a natěšenost na silvestra až se opiju s lidma, který miluji. No, i když tenhlo rok ho asi strávím u fb, blogu popcornu a spánkem.

Ale na druhou stránku, líbí se mi písničky věnované tomuto období. A také si ho užívám, protože má táta dovolenou a vidím ho déle než 4 dny v měsíci. Plus teď od 3/12 jsem nemocná, do školy jdu 19/12 a pak až 13/1/2014.... Měsíc doma a týden na lyžáku. Proč ne. Každopádně, kdo neslyšel tenhle song od Páji, tak poslechněte. Je to úžasné!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama