#7 Téma týdne - Zima

30. ledna 2014 v 0:08 | PeťuŁA - 17 let |  Articles on the topic
Zima, období plné sněhu, mrazů, krásné krajiny a další. Někdo zimu nemá rád, někdo zimu miluje. Někdo prostě miluje tu krásu zimní krajiny, ty zimní svátky a to sněžné kouzlo ať už u vás ve městě/vesnici nebo na horách na pořádné lyžovačce atd.

Já osobně jsem milovník léta, tepla, barev, dlouhých prázdnin, bazénů a všeho, co k létu patří. Třeba jako moje narozeniny. Ano, letos již 18cté. Těším se na léto plné lásky, srandy, dobrodružství a tak.
Vrátíme se k zimě, je to téma týdne. Nikdy jsem neměla ráda, že na sobě musím mít tolik věcí, tak teplých, že je to občas až nepříjemné. Ale víte, co se říká? "Člověk je druh nespokojený, když je zima, chce léto, když je léto. Chce zimu. No, i když, nepatřím mezi tuhle bandu. Pro mě vítězí léto. V zimě - nemůžete se tolik hýbat, protože jakmile zrychlíte, skončíte na zadku, protože jste uklouzli na zledovatělém chodníku. Všude je mokro, ani na lavičku si sednout nemůžete, buď je mokrá a nebo by jste nastydli od své dolní části těla. (Vlastní zkušenost, díky níž jsem strávila měsíc nemocná s dvěma druhy antibiotik). Tudíž musíte být neustále v teple. V zimě nemůžete vzít prostě bandu lidí a jít sin sednout někam na hřiště a třeba popít a něco oslavit či prostě pokecat a zablbnout si.


Další věc, máme v tomto období i svátky jako vánoce, silvestr, valentýn, pololetí ve školách. Moje letošní svátky proběhli ve stylu poslouchání fajnradio.cz a nebo filmy či snad hádky s bývalým přítelem. Nebo chození ven s kamarádem. Silvestr, ano můj letošní silvestr vypadal asi tak, že jsme byli s tátou, jeho přítelkyní a popíjeli víno a šáňo a valentýn? Stále přemýšlím, co si k němu dám. Ale napadla mně fakt pěkný nápad. Podívejte, můj status na facebooku "Ta, kdo se mnou půjde o Valentýna do kina? (smích) Opravdu přemýšlím, co si k letošnímu valentýnu dám Možná by to mohla být ta komisionálka z matiky, co mě čeká (smích)" Ano, jak sem chyběla měsíc, čeká mě komisionální přezkoušení, prostě test, abych dostala známku místo N.
Naopak, víte proč mám zimu ráda? Na focení, velmi ráda fotím a zimu ještě víc, prostě ten sníh okolo, ty vánoční výzdoby nebo zimní výzdoby, a podobně. Fotky jsou buď na instagramu nebo na facebooku.


Dobrou noc a krásný čtvrteční ráno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama