Březnice 18/01/2014 - Narozeniny s Raegem!

28. ledna 2014 v 20:37 | PeťuŁA - 17 let |  Story of my life
Pocity z narozeninového koncertu v Březnici.

Mám z toho vcelku skvělé vzpomínky. Myslím, že nezapomenu. Ono se ani nedá zapomenout na věty ,,Baník za to může" nebo "hlavně rovně" Vy toto určitě nepochopíte, ale to vůbec nevadí, tím se prostě netrapte.
Raego přijel ke KD asi v půl 9té. Pouštět do KD se smělo až od 9ti večer. Raego byl opět nesmírně milý ke svým fanouškům a tak s nimi stál až do 9h před vstupem do haly. Skoro každý Raegovi přinesl nějaký dárek. Dostal například bičík, slivovici od moravských kamarádů či obraz nebo dokonce kalhotky od nějaké fanynky. A pak samozřejmě náramky, tričko, dort s heslem "věř, běž a dokážeš"

Z mého pohledu si myslím, že se náramně bavil, koncert si užil a oslavu taktéž, když svým kamarádům nabízel slivovici , nebo je "mlátil" bičíkem. Já se na tomhle koncertě setkala i s dávnou kamarádkou, kterou znám přes blog. Bylo skvělé někoho vidět, když ste si jinak psali akorát na internetu a to možná nějakých let už to bude? Seděli jsme sice ve VIP, ale jen kousek, tam kde se Raego podepisoval. Já sama jsme si chodila pro skleničku s vínem asi každých 5 minut. Nevím, nikdy mi bílé nechutnalo, vždy se mi zkřivila pusa, ale tohle bylo něco jiného. Ani nevím, jak sem se dokázala opít. Stačí vědět následky a to co mi po ránu ostatní pověděli.

Při koncertě nechal Raego ze své fanynky udělat anděla a poslal ji publikem. Zazpíval nejznámější singly, a přidal píseň "máš problém" a zremixoval nějaké písně. Přidal novou melodii a já musím říci, že jsem si to užila. Zopakovala bych koncert, ale bez alkoholu (smích)

Pro mě to byl první den bez cigaret, povedlo se. Už od 18/01/2014 jsem neměla cigaretu. Jsem na sebe pyšná a proč? Protože jsem s kouřením začala ve 13cti, abych zaháněla nervy. Teď možná přiberu, ale hodlám svůj život změnit. Né být jiná, ale změnit. Aktivity a nekašlat na svůj talent a na to co mě baví. A mohla začít i cvičit, když si stěžuji na svou nedokonalou postavu. Ano, už něco dělat musím. Držte mi palce a věřte , BŘEZNICE byli perfektní !!

A také, poznala jsem opravdu skvělé lidi. Zde jsou fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Crapandrivel Crapandrivel | Web | 29. ledna 2014 v 16:20 | Reagovat

Musíme se zase někdy sejít!Nejlíp na dalšim koncertě :D
A jak si pila to víno  :D
Bylo to nezapomenutelný!! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama