Ideální rande? Existuje?

31. ledna 2014 v 22:19 | PeťuŁA - 17 let |  Articles on the topic
Každý už zažil rande, nebo něco podobného. Já ho ještě nezažila.
Nebo spíše nedalo se tomu říkat rande. Prostě jsme šli jen ven, ale žádné rande. A víte, jaké bych chtěla zažít rande? Není to rande o penězích, o tom, že by mělo skončit u někoho v posteli a tak. Prostě typické rande a já bych chtěla zažít prostě jednou to krásné rande. Nemusí být jako z pohádky, ale chtěla bych ho zažít.


Začala bych asi večeří. Bylo by hezké, kdyby někdo přišel a ne to psal na facebooku, jak je v téhle době známo. Šla bych do nějaké restaurace a opravdu nemusí být nějaká "nóbl" večeře.

Po večeři bych šla do kina, protože kino je prostě fajn. Mám ráda chození do kina nebo do divadla. Sice sem v divadle byla párkrát a to pouze se školou, ale bavím se. Neusínám nudou. A s kinem je to to samé. Například dnes 31/01/14 jsem byla s kamarádkou na filmu ,,vejška", který mohu samozřejmě doporučit. V kině bych určitě nevybírala horror. Nemám je ráda a ještě o to víc, když kluk chce, aby se ta holka bála a hned se k němu tulila, určitě ne na prvním rande. Možná je to sladké, ale pro mě je to dost odpudivé. Nemusela by to být hned romantika, ale třeba komedie a něco veselého.

A co po kině? Jsem člověk, kterému by se hned domů nechtělo, takže bych dala procházku nočním městem. Třeba Praha je krásná, ale já bych večerní rande po Praze dát nemohla kvůli tomu, že bych se nedostala domů. Ale byla by to nádhera. Noční Praha a určitá místa v ní jsou nádherná. U nás je maximálně osvícené náměstí. Ono celkově skoro každé město je v noci krásné. Byla by to romantická procházka jako z filmu a nejhezčí by byl doprovod domů. A takový by byl konec rande. Je jedno v kolik hodin by skončilo.

A jak už jsem jednou psala, právě v tuhle chvíli nechci vztah, co půjde rychle od začátku a skončí zase rychle. Chci být ta "princezna", kterou nemá ten člověk hned. A také to tak bude. Takže první rande by hned neznamenalo ,,máš mě už jen pro sebe" možná toho chci moc, ale vím, že chci krásný vztah a chci se v něm cítit jako ta "princezna" jako ta holka, která pro toho druhého něco znamená a není to jen "ta" holka, která je brána jako samozřejmost. Vždycky může přijít někdo jiný. A chci, aby to ten kluk věděl, ne aby měl strach, ale aby nepřestával bojovat, tak jako nepřestávám bojovat za vztah já.

Možná to zní jako rádoby pohádka. Ale mě se to takhle líbí a už sem se poučila, že co rychle začne, rychle také skončí. A už to víckrát zažít nechci.

Takže "princi" čekám na tebe a je jedno, jak dlouho budu čekat, protože věřím, že jednou ta velká a pravá láska přijde. Je mi 17let a mám život před sebou.

Vaše PeťuLA

A Jaké ideální rande by jsi chtěl/a ty ?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Barbora Barbora | E-mail | Web | 1. února 2014 v 13:03 | Reagovat

Já nejlepší rande měla, když bylo naprosto spontální a nenalajnované. :) A na Vejšku se taky chystám, jen pořád není čas. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama