Můj vlastní stereotyp . . .

28. ledna 2014 v 9:10 | PeťuŁA - 17 let |  Story of my life
Tak jako se opakují stejné minuty, hodny, tak stejně se opakují i dny. Každý den v týdnu a jak probíhá můj stereotyp v týdnu? O to se s vámi podělím právě teď.

Začneme od pondělí.
6:00h - zvoní tak nepříjemný budík, že vás z postele dostane, i kdyby vás měl tahat za vlasy. V tomhle případě vám rve nepříjemně uši a své uši má rád každý. (Smích). Vstanu, začnu se oblíkat, malovat se, když si nepřipravím do školy večer, tak to házím do tašky ráno. Pak mě čeká příprava svačiny a snídaně. Bez horkého čaje po ránu bych den nepřežila. Nasnídám, jdu si vyčistit zuby atd.
7:00 - odcházím na autobus, který většinou docházím, když přijíždí, nebudu přeci čekat xx minut, abych na zastávce mezitím umrzla. (Smích) Autobus přijíždí asi v 7:07.
7:40 - Už sedím ve škole a buď se učím anebo koukám na facebook či se bavím se spolužačkami. Předměty se také denně opakují. Furt je to jazyk, matematika a to, co chodí na obchodní akademii. Ano.
13:20 - Konec školy, hurá konec. Ale mohl by být pátek, ne pondělí. Jdu na oběd a poté čekat až do 14:45 na autobus. Je to zábava, když mrznete přes hodinu na zastávce, protože tu mají řidiči divnou pauzu od 12cti do půl 3. Takže šance se dostat domů je jako, když čekáte 30stupňů v tomhle období. Nemožné, pokud vám není 18 a nemáte řidičák a auto. Většinou si čtu, nebo poslouchám mp3.
15:05 - přijdu domů, položím tašku, kdybych v ní neměla notebook, tak s ní hodím (smích) zapnu fajn radio a poslouchám odpolední show s Raegem a Terezou. Otevřu si notebook, podívám se na fb, někdy je to do večera nebo aspoň do 6sti večer. Skončí odpolední show s Raegem a Terezou a já se jdu učit, musím, protože jsem celý prosinec marodila a na mě je obchodka vcelku složitá. Úkoly píši, když je vím, tak mezi třetí a šestou hodinou.
18:00 - Doba učení, psaní zapomenutých úkolů.
21:00 - Beru si prášek (je úplně jedno, jaký) jdu se vykoupat atd. Koukám na blogy, fb atd.
00:00 - Snažím se usnout. Nakonec stejně vždy usnu až kolem jedné.

Úterý až čtvrtek probíhá stejně, pátek taky, maximálně jdu ven, nebo někam jedu.

Sobota - spím aspoň do 10 - 12hodin. Odpoledne, když je táta doma, tak jsem s ním, bývala jsem i s přítelem, když byl (smích) Nebo jdu ven a v neděli? Převážně lenoším a gaunguju (smích)

Chtělo by to změnu. . .

Velkou . . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama