Valentýnská pohádka holek? Existuje?

28. ledna 2014 v 23:34 | PeťuŁA - 17 let |  Articles on the topic
Jak již jeden kluk napsal na facebook jeden status o valentýnu, tak bych se k tomu chtěla i já vyjádřit. Ale zde a ne do komentářů. Komentáře čte více lidí a je to samozřejmě jiné.

Představ si, že bych pro tebe přijel limuzínou před školu a pak bych tě vzal na večeři s výhledem na Prahu?

Dobře, představím si to. Představím si, jaké by to asi mohlo být. Jak by mohla vypadat pohádka? Možná splněný sen každé dívky, která věří v pohádkový vztah stejně jako já? A mimochodem, jestli víte, kdo tenhle status napsal, nezáleží na tom, že to napsal tento člověk, nebo že to bude plnit tenhle člověk. Tohle by bylo nádherný od každého. Tak dobře, zde je má představa….

Kdybych vyšla ze školy, viděla limuzínu a že, nějaký ten "princ" čeká na mě. Zrovna na mě. Asi bych ztratila dech, nevěděla bych co říct a o to víc, že v limuzíně jsem ještě neměla tu čest sedět, jako dalších tisíc holek. Možná bych řekla "štípni mě" protože opravdu nevím, jestli je to sen nebo realita. Jsem velká romantička, takže limuzína? On? Večeře? Noční procházka po nějakém krásném městě? Vyhlídka na město? Vím, že bych nevěřila, vím, že bych se nechtěla probudit ze snu. Byla bych v transu, nevěděla co říct a asi jen byla tiše a užívala si tu nádhernou chvíli, kterou člověk zažije jen jednou za život.

Věřím na "prince" z pohádky a tohle se v realitě nestává. Tohle kdyby někdo udělal pro mě, asi bych toho člověka nadevše milovala a věděla na 100%, že on je ten pravý, že tohle udělal pro mě, prostě pro mě a nemusela sem to vyhrát v nějaké soutěži. Umím si vážit okamžiků a lidí v nich. Možná bych si přála někoho, aby tohle udělal a přitom je mi na druhou stranu úplně jedno kdo by to byl. Protože ten někdo, by tím splnil moje snění. Moje pohádky a mám takový pocit, že pak bych měla snad doživotně pro úsměv vystaráno.

Tak "princové" kde jste? My holky čekáme jen a jen na vás. Na tu pravou, krásnou a pohádkovou lásku…
Ps. Na facebooku jsem se tomu smála, samozřejmě, že to byl jen pouhý džouk. Samozřejmě, že jsem se smála, kolik holek nad tímhle slintá, ale ve skutečnosti dělám to samé. A když se mi v životě, kde čekám na pohádku nestane zrovna tohle, budou jiné krásné věci. A já vím, že jednoho dne budu ta nejšťastnější na světě. Stejně jako třeba TY…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama