Vztah jako z pohádky? Existuje?

27. ledna 2014 v 23:26 | PeťuŁA - 17 let |  Articles on the topic
Vztah jako z pohádky? Existuje?


Asi každý zná ty pohádky o lásce, kde se princezna zamiluje do prince nebo chudého chlapce a naopak. Každý zná ty americké a ne jen americké filmy, kde je ta láska dokonalá. Mohla by snad existovat i doopravdy? Nebo je to jen filmová scéna? Zažila jsem dohromady tři vztahy za svých 17let. Není to moc, ale pro mě je to vyhovující. Zažila jsem rádoby podvod, ale jo, dá se to tak říct, zažila jsem, že jsem přestala kluka milovat a taky, že kvůli hádce vztah nepřežil a kvůli tomu, že každý z nás byl příliš odlišný od toho druhého a to očividně nejde dohromady.

Teď si stojím za tím, že další vztah chci, aby začínal pomalu, aby to šlo pomalu, krásně, aby kluk měl vlastnosti "prince", aby holka znamenala pro toho kluka hodně. Miluji takovéto, když kluk se chová hodně jako gentleman a trochu jako hajzl. Kluk, který miluje romantiku má u mě body. Přála bych si kluka, co by jen tak prostě přišel a řekl "lásko, seš nádherná" Takové, že ve vztahu se k sobě máte chovat jako kamarádi, ale zároveň stát při sobě úplně na 110% Miluju, to když ten kluk dá najevo ,co cítí, to když kluk je upřímný, ale ne stále vážný. Zábava samozřejmě nesmí chybět. Už nechci vztah, který přeroste ve stereotyp. Nejkrásnější je, že i když vás ten dotyčný má, tak nepřestává bojovat.

Přála bych si vztah, který by šel opravdu pomalu, stylem rande, rande, rande, a prostě fakt pomalu. Protože to co jde pomalu, vydrží dlouho. To vím z vlastní zkušenosti. A taky z vlastní zkušenosti vím, že to co začne příliš rychle, tak taky rychle skončí. Chtěla bych zažít ten pocit, kdy se kluk mile snaží. Znám dva kluky, kteří jsou opravdu gentlemani a jsou opravdu neskutečně skvělí. A ti dva si jsou opravdu podobní, jak vzhledem, tak i chováním k holkám. Jeden z nich se jmenuje Láďa. A u obou těch kluků se dívka má nebo bude mít fakt báječně. Možná jsem snílek, když tohle píši, ale já věřím na lásku z pohádky. Jednou ji najdu, nebo si ona nejde mě. A až se to stane, já budu ta nejšťastnější, nejzamilovanější osoba na celé zeměkouli. Možná jsem naivní a i to o sobě vím, ale pořád věřím. Fakt věřím a přehnané to není.

Kluci by měli vidět tohle video. Protože s tím na 110% souhlasím. A ano věřím, že někde takový kluk/muž je a čeká/hledá právě mě a já jeho.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama