Změna je život a já změnu potřebuji.

29. ledna 2014 v 16:58 | PeťuŁA - 17 let |  Diary
Změnit svůj život, své denní aktivity a další.
Nechci a nebudu držet nějaké diety, za prvé bych je nedodržela a za třetí si o sobě myslím, že tlustá nejsem, že jsem tak akorát. Jen se mi nelíbí břicho, vylézá maličko a já bych ho chtěla ploché a celkově něco na sobě změnit.
Dnes jsem byla již po druhé v posilovně. Jak na rotopedu, tak takovém tom, jak dáváte ruce
k sobě. Nevím, jak to nazvat, Byla to zábava a mě to i bavilo. Sice jsem to měla skoro na nejlehčí úrovni, ale i tak je to pro mě skvělé. A na štěstí, máme rotoped i doma, sice nepoužívaný, ale aspoň tu už bude k něčemu. Přivlastním si ho (smích). Dokonce místo čokolády, jak dělám obvykle, když přijdu domů, tak jsem si vzala i ovoce.
Kouřit jsem taky přestala a můžete mi držet palce. 18/01/2014 v Březnici. Skončila jsem s tím nadobro. Jak kvůli sobě samé, tak i co zjišťuji, je víc kluků, kteří ani kuřačku nechtějí a tak. A tím tohle vše nekončí. Školu se pokusím dohnat. Budu dobrá a zvládnu to a dostanu se do 3 ročníku, i kdybych neměla dělat nic jiného než ležet v knížkách. Ono už mě i docela štve, jak mé spolužačky mi v tomhle nevěří. Nevěří, že to zvládnu, že zrovna já. Ale proč ne? Stačí jen chtít. A neznamená, že když jsem do teď na vše kašlala, že to bude nadále.
A tím to stále nekončí. Teď v únoru půjdu ke kadeřnici a nechám si udělat jiný look s tím, že opět chci obarvit na červeno, oblíbila jsem si červenou. Už od září r. 2012, ale nikdy jsem nebyla s tím u kadeřnice, takže krásná červená vydržela maximálně týden až dva. Ještě nevím, jaký účes by to mohl být, ale nechám si poradit, to mi pomáhá hodně. To samé mám totiž s brýlemi. Sama bych si je možná vybrala, ale nevěřila bych, že mi sluší, nebo že ke mne jdou.
A další novinka? Stále mě napadají témata na články, dokonce jsem dostala i několik pochval, že mám psát a psát. Že je můj blog baví a tak. Nezklamu vás. I kdybych tu měla sebevíc haterů, tak já si půjdu za tím, co chci a to vypovídá s něčím, kde se píší články.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Metal Jane Metal Jane | Web | 29. ledna 2014 v 17:03 | Reagovat

jak jsi dokázala přestat kouřit?

2 PeťuŁka PeťuŁka | Web | 29. ledna 2014 v 17:08 | Reagovat

[1]:Jeden člověk, který nekouří nemá rád kouř, toho člověka mám opravdu ráda. A když jsem řekla, že jsem přestala, prostě si se mnou plácnul, že je to dobře. A pak také kvůli sobě, radši si ušetřím peníze na něco pěkného nebo na koncert, na kino, než abych dávala 80kč státu/politikům. Jsou to blbci a nezaslouží si platy ve sta tisících :DD*

3 Jana P. Jana P. | 29. ledna 2014 v 18:53 | Reagovat

Máš to správné odhodlání a sebevědomí. A to je dobře. Nebudeš to mít lehké, ani do teď si to neměla, a já vím, že TY to zvládneš. Všechno co chceš zvládneš. Hlavně si nikdy nenech namluvit něco co není pravda ;). Jsi skvělá, opravdu super slečna... Tak Věř, běž a dokážeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama