Holky, nejsme hračky pro kluky a naopak!

2. února 2014 v 14:21 | PeťuŁA - 17 let |  Articles on the topic
Holky, nejsme hračky pro kluky!
Už si každý prošel alespoň jedním vztahem, který nevyšel. Třeba jste se rozešli z důvodu, že vás to oba přestalo bavit a tak, ale pak jsou tu rozchody, které dávají kluci, protože začnou mít například zmatek v hlavě, že neví, jestli chtějí být sami nebo s nějakou slečnou. Příkladů může být mnoho. Holky, pro vás tu mám připravené, jak ze sebe nedělat figurku na hraní. Když vám dal konec, měl k tomu nějaký důvod, tak toho dotyčného prostě nepřemlouvejte, aby se k vám vrátil, že se bůh ví, jak změníte. Nepomůže to, a i kdyby ano, tak jen na chvíli. Nedejte mu najevo, že vás to tak bolí, že vám je do breku, jakmile na něho pomyslíte. Nechte ho být, on na to přijde, že ztratil člověka, kterému na něm opravdu záleželo. Nesnažte se ho dostat do žárlení s tím, že hned píšete zamilované statusy na fb o někom jiném. Sice ho to vyprovokuje k žárlení, ale tu situaci to ještě zhorší a existují kluci, kteří by vás hned nazývali jako lehké holky.Nechte tomu čas, a když se jednou budou chtít vrátit, nedělejte jim to lehké. Protože ten kdo se s vámi rozejde jednou, může to udělat znova a znova. Pokud vás opravdu chce, nechte ho, aby se snažil. Určitě chcete krásný vztah a hlavně takový, že i když vás ten kluk má, nepřestává se snažit a ví, že může přijít kdykoli někdo jiný. Hrajte si na ty princezny, nemyslím ty nedostupné, ale ty, o které, když má někdo zájem tak bojuje. Proto mu hned na znovu prvním rande, nepadněte do náručí. Udělejte tlustou čáru za tím předchozím vztahem. Přeci jen to bude nový vztah, i když se stejnou osobou.
Píše vám, volá vám, že si něco udělá? Typické emocionální vydírání. Nespadněte na jejich úroveň. Snad nikdo nebude takový *psycho* že by se opravdu řezal a když ano, je hloupý. Rozhodně důvod nejste vy, ale jeho hlava. Víte co pomáhá? Když člověka, co si sám ubližuje, seřvete na místě a to na tři doby. Mně samotné to pomohlo. Určitý člověk mě "seřval", ale já jsem od té doby v naprostém pořádku. Také pomáhá zrušení kontaktu, protože pravidlo - sejde z očí, sejde z mysli opravdu platí. Alespoň na půl ano. A jak říká má kamarádka "nemá smysl ten vztah slepovat, nikam to nevede, protože to, co se stalo předtím, stejně člověk nevymaže" Já s ní opravdu souhlasím.

Teď to vezmu celkově, jak holky, tak kluci, nedělejte ze sebe figurky. Vím, že existují slečny, co si nechávají tzv. "zadní vrátka" nedovolte to.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl si tu?

/Klik/ 100% (55)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama