Jak zahnat nudu o víkendu?

1. února 2014 v 15:29 | PeťuŁA - 17 let |  Articles on the topic

(foto - Louny 28/06/2013 - Kali - na fotografii je i PeťuŁA)

Dopoledne - Jdi si třeba zaběhat, cvič nebo můžeš uklízet či pomoct mamce. Jasně, že nikoho nebaví uklízet, ale nějaký čas to zabere a ty budeš mít o zábavu postaráno. Běh ti také zabere nějaký ten čas, samozřejmě podle toho, jak dalekou trasu si vybereš a kolik toho uběhneš nebo jestli jsi na běhání vůbec zvyklý/á. Hezky si protáhni celé tělo. Určitě to po tom týdnu školy opravdu potřebuješ. Protože ve škole jen sedíš na zadní části těla a maximálně se přesouváš z učebny do učebny. A když ani to se ti nebude chtít, tak můžeš jít třeba za mamkou a pomoct ji. Uvidíš, jak bude nadšená, že má šikovnou dceru nebo syna.Odpoledne - Domluv se s kamarády, že půjdete ven. Přece jen venku se dá dělat cokoli a na aktivitách se v partě nebo s kamarádkou/kamarádem domluvíte.
Je na tebe moc zima a ven se ti nechce? Tak běž ke kamarádce/kamarádovi ty nebo naopak. Dejte si třeba velký maraton filmů. Můžete dělat cokoli, přece jen ve dvou a více se to lépe táhne a vymýšlí.
Chceš být sám/sama? Maraton filmů si můžeš dát i sama, nebo si kreslit, tancovat, poslouchat hudbu, psát na blog nebo zkoušet nové a nové věci a zjistit svůj talent. Baví tě psát? Piš, baví tě zpívat? Zpívej. Dělej to, co tě naplňuje.
Nejde ti škola? Domluv se na nějakém doučování nebo se prostě uč. Chápu, komu by se chtělo, když má po týdnu klid, ale zase můžeš být na sebe pyšný/á, že v pondělí dostaneš dobrou známku. Skvělá známka vždy zahřeje. Že se ti o víkendu nechce dělat ani jedna věc? Tak se jdi projít, můžeš fotit krajinu, sebe. Protože kreativitě se meze nekladou a každý má nějakou aktivitu, která ho baví.

Večer - sobotní večer je skvělý. Jsou otevřené různé kluby, kina a další. Vezmi partu a jděte se někam pobavit. A když ne partu, tak přítele a udělejte si hezké večerní rande. Moje ideální rande by například bylo - večeře, kino, krásná procházka po nočním městě. Konec rande je samozřejmě na vás. Že se ti nechce nikam ven? Udělej si třeba pyžamový večírek, nebo maraton filmů anebo jdi brzy spát, aby ses připravila na neděli a naplánovala si krásnou neděli.

Život a víkend nemá být nudný, tak proč si obojí neužívat, když jsme mladí?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ela-vampire.blog.cz ela-vampire.blog.cz | Web | 1. února 2014 v 15:37 | Reagovat

Moc hezky napsany :-)
Dneska jsem dopoledne debordelizovala pokoj a cucim na filmy co mi donesla kamoska :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama