Ať ty krásné chvíle nikdy neskončí...

22. září 2014 v 0:42 | PeťuŁA Konopíková | 18 let |  Story of my life
Opětovně byl krásný víkend, i když pršelo, což nám překazilo procházku a hledání kešek v geocachingu. Ale i tak jsme si víkend vynahradily. Až nakonec jsem dostala takové dylema, že bych u přítele doopravdy nakonec zůstala. Bože, jak mě se domů nechtělo. Ale škola volá a je to jediná věc co mě tu drží. SHIT.


PÁTEK odpoledne . . .
Přijela jsem a bylo doopravdy krásné překvapení. Tom přišel s růžovou růží. Aww.. Miluji růže a ještě růžové! Minule jsem dostala bílou. Prostě růže se nezapřou! :) Pak jsme šly na jídlo a Tom musel odběhnout pro něco na poštu. Dojedla jsem a s Tomem jsme si daly srazík kousek od té restaurace. Začalo neuvěřitelně pršet, když jsme vyšly z minimarketu, ve kterém jsme byly kupovat odlakovač na nehty, šampón/sprcháč apod. Než jsme došly na kousek vzdálenou zastávku, úplně z nás teklo. Bylo to vtipné. Byly jsme doopravdy jak zmoklé slepice. (smích) Když se to déšť trochu uklidnil, tak jsme "popoběhli" do zdejší hospůdky na pivo. Říkám Tomovi, "proč nerozbalíš ten balíček, když jsi byl tak zvědaví, co ti vlastně přišlo" to rozbalil a tam dokonalé pouzdro na Samsung s3. FOR ME!!! Bože, já neměla slov a nedokázala udělat ani nedšené "jééé" tohle neumím, jediné co umím, tak brečet dojetím, i když jsme nebrečela u pouzdra, tak mi slzy z očí tečou každou neděli, když odjíždím domů. No, byla jsem neuvěřitelně hotová. A ned se to popsat. A co mi na to řekl? "Já prostě potřebuju svůj obal na teleofon" (smích) měla jsem jeho gumový černý obal :D protože tenhle telefon mi přišel ve středu 17/9

( Já tu vlajku miluji, nikdy se ji nenabažím. Doma mám 2 trička, kryt, hrneček, šipky, jednu velkou a jednu malou vlajku, peněženku, zapalovač, gumové náramky v barvách vlajky)


Večer jsme si zahrály v hospůdce kulečník. Áá, Tomášek mě učil, mám nejlepšího učitele. (smích) A poté jsme tancovaly na Titanic a Elán. Nice. A víte, co bylo krásné? Když tam starší paní a pán tancovali spolu a vypadali hodně zamilovaně. A na mě s Tomem se usmívali. Nádherný pocit, který zažít, až budu stará. Nu a před 20h, jsme jely s Tomem do nemocnice, protože má popáleninu 2 stupně. Nechtějte vědět z čeho. Moje milované trdýlko je to. <3

Sobota . . .
Jeli jsme odpoledne do Kadaně, protože Tom jel na převaz a chtěly jsme jet do Jirkova, kde je to prý krásné. Chtěla jsem tu krásu vidět. JENŽE. Začalo až nepříčetně pršet. Prostě hrůza. Tak jsme se byly podívat ve velkém obchodu, kde to měli opravu moc pěkné a na to, že to byli vietnamci, tak opravud musím pochválit zhled obchodu a i věci na 95% Tam bych asi dokázala utratit majland. (smích) S Tomem jsme si koupily prstýnky a zapalovač jen. (Až bude víc penízek, tak si vyzkouším snad všecko. (smích)
Poté jsme šly do kauflandu pro něco k jídlu, pro antibiotika Tomovi na prst. Nu, čekala jsem na zastávce na Toma, protože šel do penny pro ananas a sýr na pizzu. (Nakonec jsme byly liní ji dělat) Musím se smát. Když Tom přišel údajně jen z penny, zjistila jsem, že v tašce je kabelka o které jsem řekla, že je moc pěkná. Říkám mu " zlato, ty jsu blázen, neutrácej za mě" a víte jakou má výhodu? Že mě si dárky doopravdy kupovat nemusí. Tomova odpověď " je to místo výletu " teď nemůžu přestat přemýšlet nad tím, jak mu to všechno mám vrátit. Když jsme přijely domů a nevěděly jsme co dělat, prostě jsme začly blbnout s Pouem. (smích) znáte ten beach volley ne? Neuvěřitelně jsme se na tom přes bluetooth začaly vařit, že to můžeme hrát spolu. Nu a nakonec filmy. dívání na hvězdy a mé vzpomínání na to, jak jsem do KnO jezdila jako malá na prázdniny za bráškou a spánek.

A neděle? Měla jsem se po ceste domů učit NJ, ani mě nehlo. Prostě nesnáším německý jazky. Není to maturitní předmět, tak čaos němčino.. Vstávaly jsme kolem 12cté a já musela jít uklidit nádobí. Vstala jsem a jednoduše mě chytla uklízecí nálada. Mě? A chytnout uklízecí nálada? Divné... No, tak jsem nakonec uklidila jen nádobí a pár věcí do koše. A zase jsme se šly dívat na film. Ono se v tomhle deštivém počasí doopravdy nedá nic dělat. Normálně přemýšlím, že nám pořídím nějaké "Člověče nezlob se" nebo tak něco. I když, bude chudák, protože v téhle hře neznám prohru. (smích)

Jaký byl váš víkend ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luci Luci | E-mail | Web | 22. září 2014 v 6:27 | Reagovat

měla jsi dokonalý víkend :)) ten kryt vypadá skvěle ♥ musel tě vážně potěšit :)) taky nenávidím učení němčiny :D vlastně mě nebaví učit se celkově :D moc vám to spolu sluší :))

2 Daisuke Daisuke | Web | 22. září 2014 v 17:20 | Reagovat

Vám to spolu tak sluší:) Miluju romantiku zvláště když vidím dva lidi jak jsou spolu šťastní:) Ať vám to vydrží:3

3 Vivi Vivi | E-mail | Web | 22. září 2014 v 23:56 | Reagovat

Vždy sa teším na tvoje víkendy plné krásnych zážitkov. Vyznie to síce divne, ale vždy si o tom rada čítam. Dokonalý vzťah a tvoj priatel ma pekný vkus, tá kabelka sa mi páči a je zlatý, že ti to kúpil:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama