TAG | Liebster Award ♡ 3 ♡

29. září 2014 v 16:21 | PeťuŁA Konopíková | 18 let |  TAG
Krásný den s úsměvem Všem,
dnes mám pro Vás po dlouhé době tag, do kterého mě nominovala Lola z blogu | lola-hruzova.blog.cz | Děkuji za vzpomenutí. Mám ráda tagy, takovéhle dotazníky. Ještě jednou děkuji.Pravidla:
 1. Napiš 10 faktů o sobě.
 2. Odpovězte na otázky od blogera/blogerky, který/á vás nominoval/a.
 3. Nominujte min. 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
 4. Vymyslete 10 otázek pro další blogery/ky.
 5. Informujte je o tom, že jsou nominováni.
10 Faktů:
 1. Psaní je má závislost, kus mě. Je to značně velká část mě.
 2. Jsem neuvěřitelný blázen do hudby. Styl hudby záleží hlavně na náladě.
 3. Jsem zamilovaná až po uši, mé city neumí vyšumět ze dne na den.
 4. Jsem přecitlivělá a chci dělat vše s velkou poctivostí i nadále.
 5. Zrušila jsem facebook. Věc, bez které se chci naučit žít. Nepotřebuji fb, abych byla in a věděla o všem. Nemám ho do neděle a mám absťák shit. Možná poruším pravidlo a vrátím se. Ale s rozhodně s jinou aktivitou. Když to vidím, aspoň pro komunikaci. Takže fucknout otázky a žít si svoje. Ale jinak.
 6. Vážím si přátel, táty, dědy..
 7. Nebaví mě obchodní akademie. Udělala jsem chybu, když jsem šla na tento obor. Ale co už.
 8. Studuji 3. ročník, takže bych již obor doopravdy neměnila.
 9. Nevím, co po ukončení školy chci dělat. Potřebovala bych školu nerozhodných.
 10. Mám ráda smích, ale někdy mám takovou náladu, že zle kopu do lidí kolem sebe. Je to špatné.
Otázky:
 1. Jaká by byla tvoje vysněná dovolená? Londýn. A být tam alespoň týden. Chtěla bych vidět krásný místa, jako je London Eye, Tower Bridge, Big ben, jejich známé telefoní budky. Prostě každý detail.
 2. Máš nějaké sourozence? Kolik? Akorát nevlastní. Mám s nimy společnou jen biologickou matku. I když, tahle osoba si to slovo nezaslouží. To mi věřte. Však to není má máma. Takže 2 holky to jsou.
 3. Co si myslíš o dnešní společnosti? Že je spíše zkažená. Je v ní plno nenávisti, závisti, lží, pomluv. Zbytečně mnoho přetvářek. Lidé by se na sebe měli usmívat. Přece jen žijeme na jedné Zeměkouli ne?
 4. Kolik je ti let? Od 17.8.2014 je mi 18. Ale je to pouze číslo. A max povolení k alkoholu a cigaretám.
 5. Jaký máš názor na tetování a piercingy? Kladný. Sama mám dva piercingy. Jeden ve rtu a druhý v jazyku. Ve rtu budu mít piercing v listopadu 2 roky a jazyk měl v srpnu 2 roky. Tetování chci. Teď už přeci mohu ne? Ale je to velká věc. Musím si tím být 100% jistá. Mám návrh, tak ještě uvidím. Samozřejmě se mi nelíbí, když je někdo potetovaný od shora až dolu. Nebo když má "rukávy" líbí se mi jednoduché tattoo. Nápisy, malé obrázky apod. A piercing? Zase to nesmí být přehnané. Hlavně u holek.
 6. Čeho si na člověku všimneš jako první? Koukám lidem do očí, a přesto si barvu očí nepamatuji. Ale vždy si zapamatuji, jaký ten člověk měl chování ke mě, k ostatním apod.
 7. Bydlíš ve městě nebo na vesnici? A jsi zde spokojená? Bydlím na vesnici kousek u města. Vesnice se mi líbí z jediného důvodu. Dítě zde má pěkné a normální dětství. Je tu klid a jednoduše chill. Ale nemám to tu ráda. Tahle vesnice má až moc negativních věcí na mě. Lidi, špatné vzpomínky atd..
 8. Oblíbené roční období a proč? Mám ráda léto. Je krásně teplo, slouníčko hřeje. Skvělé časy na procházky, stanování a mnoho dalších věcí.
 9. Věříš v něco nadpřirozeného? Ano. Něco je a my to stále neumíme vysvětlit. Je to dobře. Mám názor takový, že když umře člověk, tak umře pouze jeho jeho stářím, ale stále někde je. Přece se nevypaří duše, svědomí. Věřím na něco nevysvětlitelného. A na jednu stanu bychom se měli bát. Ale taky ne.
 10. Káva x čaj? Čaj. Protože si neumím představit ráno, kdy jdu školy bez čaje. Ale zase když jdu na návštěvu apod. dám si kafe. Miluji vanilkové latte. Mňam, mňam.
Otázky pro vás..
 1. Co vás přimělo si zaožit blog?
 2. Co pro vás blog a možnost psát znamená?
 3. Jak byste popsali svou osobu?
 4. Máte rádi sami sebe?
 5. Co na sobě nesnášíte a naopak milujete?
 6. Co pro vás znamená hudba?
 7. Umíte si představit svět bez hudby?
 8. Co byste na tomto světě změnili?
 9. Dokážete žít bez facebooku?
 10. Co na tomhle světě milujete?
Nikoho nenominuji. Kdo chce, ať si tag vyplní. Já si vaše odpovědi přečtu velice ráda.
Krásný den s úsměvem. Vaše Peťula . . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine155 Katherine155 | Web | 29. září 2014 v 17:38 | Reagovat

Krásný tag, aspoň jsme se o tobě něco dozvěděli ! :-))

2 Luci Luci | E-mail | Web | 29. září 2014 v 19:33 | Reagovat

tobě taky krásný den :)) miluji léto ♥ spousta lidí říká, že jsem jak na sluneční pohon :D prostě v létě mám spoustu energie, ráda chodím v šatech a navíc miluji noční procházky za svitu hvězd :3 miluji psaní a vymýšlení vlastních realit - toho sis už asi všimla :D a ráda se směji... občas tak moc, že se mě lidi ptají, co jsem kouřila... Já se lidem jako první  dívám na vlasy, ani nevím proč, prostě si toho vždy poprvé všimnu :) A bez ranního čaje si nedovedu představit svou existenci :D

3 Lola Lola | Web | 29. září 2014 v 20:52 | Reagovat

Není za co děkovat x) ..Já si taky nedokážu představit ráno bez čaje..Je to taková denní rutina. Když se mi někdy stane, že nestíhám a čaj si nedám, tak pak celý den špatně a všechno špatně! xD
..jinak taky nejsem spokojená ve vesnici, kde bydlím ne proto, že je to vesnice, já vesnice obecně radši...ale ty lidi tady a celkově je to tu pro mě špatný.. což mě motivuje ještě víc k tomu, bych si šla bydlet sama..

4 Vivi Vivi | Web | 29. září 2014 v 22:46 | Reagovat

Tiež ma nebaví môj odbor-cestovný ruch kt. študujem, ale tiež ho nebudem už meniť kedže som v 3. ročníku. A nepamätám si väčšinou farbu očí, ale chovanie. Aspoň som sa o tebe dozvedela opäť niečo viac:))
Držím palce pri abstinencii od facebooku hihi:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama