Pondělí 6.10.2014

6. října 2014 v 22:09 | Petra Konopíková | 18 let |  Diary

To už je zase pondělí? I když večer. Přijde mi, že život začal moc rychle běžet. Přestávám ho stíhat. To, tak moc přemýšlím nad jednou věcí, že si nevšímám času a jak moc rychle to běží. Tak, že život přežívám a neprožívám. Přesně tohle je špatně. Ale rozhodla jsem se změnit svůj život. Teď to uskutečnit. SAKRA, proč to nejde jen myslí? bylo by to lehčí. (smích) Přemýšlím, pousmívám se i nad psaním tohoto článku bez pointy. Má vlastně pointu tenhle článek? Ne. ANI nemusí, protože tu mám pár změn. Napříkald, že rubrika žvaním už je pohřbená a jmenuje se čistě "Diary" protože se mi líbí psát články alespoň jednou až dvakrát denně, i když si to čtou třeba jen dva , tři lidi. Když tak mluvím o tomhle, chtěla bych VÁM poděkovat za Nedělní návštěvnost 90 lidí. To už tu dlouho nebylo.Zpátky k mé změně. Čím chci začít ? Chci se smát. Nepřemýšlet pesimisticky, ale zase optimisticky a být hlavně svá. Jednu věc rozhodně změnit musím. SVŮJ ŽIVOT. I kdyby jen maličkostí, že si ve svém pokoji uklidím a ten pořádek udržím. Protože teď mi tu doopravdy nespadla jen bomba, ale rovnou atomovka. Ale zase si nemyslete, že bych tu měla bordel jako staré jídlo apod. FUJ! Spíše kusy oblečení na křesle, židly. Na stole sušenky, svíčky, pytík a další zbytečnosti. Měla bych si ve svém pokoji přebrat vše. Špatné a nepotřebné věci a vzpomínky jednoduše vzít a vyhodit. Pryč s tím.

A jaký byl pondělní den?
Já vlastně ani nevím, nějak neumím popsat svou náladu. Podívala jsem se na dva filmy, samozřejmě tu bude později článek zase s tipy na filmy. A mám rozhodně jeden, na který se podívat stojí za to. Nejkrásnější je konec. A naučil mě jedno podstatné. Jsou jen dva typy lidí - Hodní a zlí , jiný rozdíl prostě není. Protože všichni jsme lidé a za tím patří tečka. Škola byla celkem přijatelná, písemka z ekonomiky snad napsaná skvěle, horší než 2 mít určitě nebudu. V tomhle si věřím. Asi první a poslední věc. (smích) Poté písemka z anglické korespondence. Ta dopadla katastrofálně, protože obchodní dopis v ANJ prostě neumím. Brr.. Se spolužačkou se až tak milujeme, že když se vyfuckujeme , tak se spolu nebavíme. (smích) A přitom ona je nakažlivá. Víte, jak vypadá moje učebnice z němčiny? Po okrajích je to kreslená samá kytička a kdo mě tím nakazil nudou v hodně? ONA! Jen ona! :) Až tohle bude číst, buď se mi vytlemí, nebo mi napíše "Konopí" (smích) Je to fajn, je to fajn. Hlavně, že život běží dál.

Mám v sobě dvě sklenky vína s kolou a je mi hej a nehej. Mám se skvěle a přitom zlomeně. Ale neřeším to, je to slabost, se kterou se naučím žít a hlavně jí neřešit. Víte, na co jsem přišla? Že když víno v sobě mám, tak rýmy a láskou se rozdám. Mám ráda básničky, citáty.. Jsou v nich neuvěřitelné city. A víte jeden fakt? Pokud jste četli mou 12 básničku, tak je to vzaté z mého chatu s kamarádkou, které jsem vylévala srdíčko. Olalalá. Takže bez přemýšlení rýmy? Já se snad neznám ? Je to tím vínem. Již včera jsem měla asi tři, dnes dvě. Jó, tohle mi chutná. A doopravdy tím neřeším nic, mám to pro chuť po velice dlouhé době.

Krásnou dobrou noc Zlatíčka :-*
DĚKUJI za vaši trpělivost se mnou. Doopravdy. :-*

Ps. Poslechněte si NOVOU úchvatnou písničku a klip od Abdeho. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl si tu?

/Klik/ 100% (55)

Komentáře

1 myred myred | Web | 7. října 2014 v 10:35 | Reagovat

Já taky ten život tak nějak přežívám a nijak moc si ho neužívám a to jsem si na začátku řekla, že si budu užívat a ono nic. :D Mňam, víno s kolou. Jinak písnička je hrozně moc hezká. :)Tvoje básničky jsou opravdu povedené a je vidět, že je píšeš od srdce. ;)

2 Ellaria Ellaria | Web | 7. října 2014 v 13:58 | Reagovat

Ten nepořádek, co vlastně není nepořádek znám... :D Neusteleš si postel, několik kusů oblečení po místnosti, sklenička na stole, otevřených několik knih a učebnic, papíry a do toho drobnosti jako sluchátka, nabíječka, tužky, náušnice a vypadá to tam jak v chlívě!

3 Luci Luci | E-mail | Web | 7. října 2014 v 15:49 | Reagovat

víno je dobré, mňam ♥ to je krásná návštěvnost, moc ti gratuluji :)) doufám, že se ti aspoň lehce podaří změnit tvůj život a myslet víc optimisticky a víc se smát :)) smích je skvělá "věc" :) miluji ho ♥ a pořádek? super věc, ale taky všeho moc škodí :D na to mysli :D moje učebnice do němčiny vypadá stejně :D vlastně snad všechny učebnice a sešity tak vypadají :D

4 steel32 steel32 | Web | 7. října 2014 v 17:41 | Reagovat

takovýhle rozhodnutí mívám často, bohužel mi moc dlouho nevydržej :/ :D
ta návštěvnost je dokonalá :O
a joo, přesně takhle mám pokreslený všechny sešity a učebnice :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama